• Wpisów: 82
  • Średnio co: 30 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 14:00
  • Licznik odwiedzin: 46 933 / 2537 dni
 
sinestro
 
Z góry przepraszam, ale pinger wrzuca mi zdjęcia poziomo.Od przyszłego tygodnia z pełną parą wracam do lalkowania :)Wszystkie ważniejsze sprawy zostały pozałatwiane, dziwne historie pozamykane, a przede mną 3 miesiące niezmąconego niczym (mam nadzieję) spokoju, czyli dłubania i odlewania.

Nazbierało mi się nowych panienek i panów od groma. Będę je tutaj wrzucać, a w międzyczasie skończę wszystkie pozaczynane przeze mnie projekty lalkowe.

W tym celu potrzebuję Waszej pomocy.

Po pierwsze, od dawna poszukuję rączek do bobasa wysokości 50 cm:
DSC_0269.jpg


Biedactwo jest z papier mache, ale rączki wcale nie muszą być z tego samego materiału. Byle by nie były plastikowe. Niestety, rzadko kiedy ktoś sprzedaje same rączki, ale może ktoś ma w domu bobasa na części?

Druga sprawa to ta lalka:

DSC_0384.jpg


DSC_0385.jpg


DSC_0387.jpg


DSC_0389.jpg


Czy ktoś ją rozpoznaje? Ma 45 cm, dłonie różnego kształtu, bardzo realistyczne płaskie stopy w koronkowych pończochach, a w plecach pozytywkę z melodią "Twinkle, twinkle little star". Biorąc pod uwagę, że to kołysanka, a lalka ma napis na karku "special moments", podejrzewam, że ma coś wspólnego z macierzyństwem, a w łapkach mogła mieć niemowlę, bo jedna z dłoni jakby podtrzymywała główkę. Na głowie ma resztki blond włosów. Chciałabym ją odtworzyć według tego czym jest, ale niestety nie znalazła żadnej informacji an temat czegokolwiek pod hasłem "special moments".

Jakieś pomysły?

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego